Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
09:45
AGF, Aarhus (2)
Odder IGF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
AGF, Aarhus
ASA, Aarhus
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
AGF, Aarhus
VRI
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
09:45
AGF, Aarhus
Grundfør UI
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 758
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
AGF, Aarhus (2)
SGF/GUI
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:15
AGF, Aarhus
Randers Freja
U13 Drenge Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 701
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:45
AGF, Aarhus
Stavtrup/Viby
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:15
AGF, Aarhus
Fuglebakken KFUM
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:15
AGF, Aarhus
IF Lyseng
ØOB Oldboys 60 år 7:7 Efterår 24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
23. aug
14:00
AGF
FC København
U19 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
23. aug
14:00
AGF
FC København
U15 Drenge Ligaen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:45
AGF, Aarhus (1)
Vorup FB
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
AGF, Aarhus
VSK Aarhus
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
AGF, Aarhus
Kolding IF
U14 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:15
AGF
FC København
U17 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:00
Stavtrup IF
Hasle B
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:00
VSK Aarhus
AGF, Aarhus
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
IF Lyseng
Stavtrup IF
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
Hasle B
VSK Aarhus
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
AGF, Aarhus
IF Lyseng
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Stavtrup IF
VSK Aarhus
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
AGF, Aarhus
FC Skanderborg
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
IF Lyseng
Hasle B
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
AGF, Aarhus
Stavtrup IF
U8 Drenge B1 (2017) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
AGF, Aarhus
Odder IGF
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
AGF, Aarhus (1)
Aabyhøj IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:30
AGF, Aarhus
ØBG Silkeborg
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:45
AGF, Aarhus
Aabyhøj IF
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:15
AGF, Aarhus
Lystrup IF
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
AGF, Aarhus (2)
IF Lyseng
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
AGF, Aarhus
IF Lyseng
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 758
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:15
AGF, Aarhus
Gl. Rye IF
U16/U17 Drenge C (2008/09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:15
AGF, Aarhus
TMG
ØOB Oldboys 40 år 7:7 Efterår 24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:15
AGF, Aarhus
Hammel GF
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:15
AGF, Aarhus (2)
SHIF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:45
AGF, Aarhus
Hasle B
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 758
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
AGF, Aarhus (2)
IF Lyseng
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
AGF, Aarhus (2)
AIA/Tranbjerg
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
AGF, Aarhus (1)
Randers Freja
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
AGF, Aarhus
Hørning IF
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:15
AGF, Aarhus (1)
VSK Aarhus (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
AGF, Aarhus
Galten FS
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
AGF, Aarhus
Aarhus 1900
ØOB Oldboys 60 år 7:7 Efterår 24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
AGF, Aarhus (2)
IF Lyseng (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
AGF, Aarhus
ACFC
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:15
AGF, Aarhus (2)
Bredballe IF (2)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
AGF, Aarhus
IF Lyseng
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
AGF, Aarhus
Lystrup IF
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:15
AGF, Aarhus
Galten FS
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:15
AGF
IF Lyseng (1)
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
AGF, Aarhus
HOG Hinnerup
U16/U17 Drenge C (2008/09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
12. sep
14:00
AGF
Brøndby
U17 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:15
AGF, Aarhus (1)
BK 07
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Aalborg KFUM
Esbjerg fB
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Sønderborg B
AGF, Aarhus (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
AGF, Aarhus (1)
Alliancen IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:45
Silkeborg IF
Herning Fremad (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:45
Sønderborg B
Aalborg KFUM
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Herning Fremad (1)
Esbjerg fB
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
AGF, Aarhus (1)
Silkeborg IF
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:15
Aalborg KFUM
Herning Fremad (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:15
Silkeborg IF
Sønderborg B
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
AGF, Aarhus (1)
Esbjerg fB
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
AGF
Brøndby
U19 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
AGF
Brøndby IF
U15 Drenge Ligaen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
AGF, Aarhus
IF Lyseng
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
AGF, Aarhus
Haderslev FK
U14 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
AGF, Aarhus
FC Århus Syd
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
AGF
Østbirk IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 21
|